Sigorta

5SOtomotiv & Sigortam Teklif Kurumsal ve Bireysel Sigortacılık alanında 2004 yılından buyana deneyimli ve uzman kadrosu ile her türlü ihtiyacınızı karşılamak ve güvenli bir hayat sürmeniz için faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmetine güvenilen ve profesyonel Sigorta şirketlerinin Acenteliklerini bünyemize katarak kaliteli, uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en uygun alternatifi sunarak farkı ortaya koymaktadır.

Sigorta ürünlerimiz:

Kasko, trafik, konut, dask, İşyeri, nakliyat, tekne, yurtdışı seyahat, sağlık, bes, mesleki sorumluluk, tarsim, inşaat, makine montaj, mühendislik, ve pati sigorta çeşitleri ile 7/24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.

Finansman

5SOtomotiv Oto , siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibimiz en kaliteli, en iyi ve güvenilir her marka araç tedarik etmek için sürekli çalışmaktayız.

5SOtomotiv Oto araçlarınızı değerinden satın alabilecek, hem de almak istediğiniz otomobili güven içerisinde satın alabileceğiniz en iyi adrestir. Hayallerinizdeki otomobil garantili olarak satın almak için zengin araç tipi, renk ve donanımıyla aylık ortalama 100 adetlik geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermek için hazırız.

Sizi hiç yormadan kredi işlemlerinizi plazamızda sizler için en uygun finans koşulları çerçevesinde yapabiliriz.

Anlaşmalı bankalar ve %0 faiz imkanları sayesinde kolaylıkla otomobil sahibi olabilirsiniz.